ماساژ شیاتسو

ماساژ شیاتسو در ژاپن به وجود آمد، اما همچنین دارای برخی از اجزا پزشکی سنتی چینی نیز می باشد. آنچه که شیاتسو را جدا می کند، این است که در طول این ماساژ، فشار متوسطی به مناطق آسیب دیده وارد می شود ؛ ماساژ شیاتسو یا همان طب فشاری مخصوص ژاپنی ها با استفاده از انگشت شست، کف دست و آرنج صورت می گیرد.

فشار با استفاده از انگشت شست با نکات طب سوزنی از طب سنتی چینی نشات گرفته است.

جلسه ماساژ شیاتسو در یک اتاق بزرگ و خالی انجام می شود شما نیازی به لباس ندارید، اما باید لباس راحتی بپوشید که بدنتان را جمع و منقبض نکند. به طور معمول، شما روی زمین یا روی یک تشک تاتامی قرار خواهید گرفت. می توانید به موسیقی گوش دهید یا درمان را در سکوت دریافت کنید.  

هنگامی که به طور صحیح بخوابید، ماساژ دهنده آنچه را که "چی" شناخته می شود را اجرا می کند، که شامل چرخاندن انرژی در بدن شما است این امر باعث می شود آنها از هرگونه مشکل و بیماری احتمالی آگاهی یابند ، سپس روی مناطقی که به درمان نیاز دارند فشار وارد می کنند.

این یک عمل حرفه ای پیشگیرانه پزشکی است زیرا ماساژ، سیستم ایمنی بدن و قدرت های شفا دهنده طبیعی بدن را تحریک می کند. همچنین یک توازن یکپارچه بین بدن و ذهن شما ایجاد می کند. برخی از بیماری هایی که ماساژ شیاتسو می تواند درمان کند، عبارتند از:

مشکلات کمر
سردرد و میگرن
تحرک کمتر
درد مزمن و حاد
درد قاعدگی
آسیب های ورزشی
افسردگی
استرس

اصفهان پزشك افزار
نمايندگي انحصاري برند هايتك كانادا
در استان اصفهان
مجري طرح استندهاي فروش كالاي مصرفي پزشكي

‏http://www.fareh.com/Agents/4
محصولات هايتك كانادا
با گارانتي فاره

#هايتك #هايتك_كانادا #هايتك_اصفهان #پزشكي #سلامت #تجهيزات_پزشكي #اصفهان_پزشك_افزار

Www.epame.ir