درباره ما

پزشک افزار توزیع

مجری طرح استند های فروش کالای مصرفی پزشکی

نمایندگی انحصاری فروش محصولات پزشکی و سلامت هایتک کانادا در استان اصفهان

                                                            

پزشک افزار توزیع با شناسایی نیازهای جامعه ایرانی به عنوان نماینده شرکت فاره مفتخر  به ارائه محصولات و خدمات پس از فروش برند هایتک در اصفهان است. هایتک با سالها تجربه  در زمینه تولید لوازم و تجهیزات پزشکی و سلامتی از جمله شرکت های مطرح  تولید کننده این محصولات در جهان محسوب می شود.


پزشک افزار توزیع از ابتدای فعالیت خود بدلیل حساسیت دستگاه ها در انتخاب قطعات دقت ویژه ای  اعمال نموده و همواره سعی داشته آنها را مطابق سلایق و نیازهای واقعی مصرف  کنندگان عرضه نماید. شایان ذکر است، سیاست کلی پزشک افزار توزیع بر دو اصل کیفیت  مناسب و ارائه بهترین خدمات پس از فروش پایه گذاری شده است.


پزشک افزار توزیع محصولات هایتک را با برترین استانداردهای جهانی که شامل طبقه بندی متنوعی از  ترازو، ماساژور، فشارسنج، تشکچه برقی، گام سنج، مرطوب کننده هوا،گرمکن پا،  پتوی برقی، دستگاه بخور  و... است را با قیمت مناسب و کیفیت برتر به  مشتریان عرضه می نماید و بـه منظـور برآورده ساختن تمامی نیازهای مصرف  کنندگان، بطور مستمـر بر تنوع محصولات خود می افزاید.

همچنین پزشک افزار توزیع مبتکر طرح استندهای فروش کالای مصرفی پزشکی و آماده عقد قرارداد با کلیه فروشگاه های بزرگ در سراسر ایران میباشد.

در زمینه ی اجرای این طرح نیز پزشک افزار توزیع از دو اصل کیفیت  مناسب و ارائه بهترین خدمات پیروی میکند.