درباره ما

اصفهان پزشک افزار

مجری طرح استند های فروش کالای مصرفی پزشکی

نمایندگی انحصاری فروش محصولات پزشکی و سلامت هایتک کانادا در استان اصفهان

                                                            

اصفهان پزشک افزار با شناسایی نیازهای جامعه ایرانی به عنوان نماینده شرکت فاره مفتخر  به ارائه محصولات و خدمات پس از فروش برند هایتک در اصفهان است. هایتک با سالها تجربه  در زمینه تولید لوازم و تجهیزات پزشکی و سلامتی از جمله شرکت های مطرح  تولید کننده این محصولات در جهان محسوب می شود.


اصفهان پزشک افزار  از ابتدای فعالیت خود بدلیل حساسیت دستگاه ها در انتخاب قطعات دقت ویژه ای  اعمال نموده و همواره سعی داشته آنها را مطابق سلایق و نیازهای واقعی مصرف  کنندگان عرضه نماید. شایان ذکر است، سیاست کلی اصفهان پزشک افزار بر دو اصل کیفیت  مناسب و ارائه بهترین خدمات پس از فروش پایه گذاری شده است.


اصفهان پزشک افزار محصولات هایتک را با برترین استانداردهای جهانی که شامل طبقه بندی متنوعی از  ترازو، ماساژور، فشارسنج، تشکچه برقی، گام سنج، مرطوب کننده هوا،گرمکن پا،  پتوی برقی، دستگاه بخور  و... است را با قیمت مناسب و کیفیت برتر به  مشتریان عرضه می نماید و بـه منظـور برآورده ساختن تمامی نیازهای مصرف  کنندگان، بطور مستمـر بر تنوع محصولات خود می افزاید.

همچنین اصفهان پزشک افزار مبتکر طرح استندهای فروش کالای مصرفی پزشکی و آماده عقد قرارداد با کلیه فروشگاه های بزرگ در سراسر ایران میباشد.

در زمینه ی اجرای این طرح نیز اصفهان پزشک افزار از دو اصل کیفیت  مناسب و ارائه بهترین خدمات پیروی میکند.