ماساژور و کمربند لاغری


ماساژ تجربه‌ای آرامش‌بخش است که فواید زیادی برای بدن دارد. با زندگی  پرمشغله‌ی امروزی و درگیری‌های ذهنی، افراد کمی وقت و شرایط ماساژ را  دارند؛ اما اگر ماساژ توسط یک دستگاه انجام شود و این دستگاه هم طوری باشد  که همه جا بتوانید از آن استفاده کنید، ماساژ تجربه‌ای در دسترس و ساده  می‌شود.


کمی صبر کنید...

گام سنج و کالری سنج هایتک مدل HI-PM12

1,600,000 799,000 تومان

HI-PM12گام سنج دیجیتال:: PEDOMETER ::. با نمایشگر بزرگ برای نمایش اطلاعات. محاسبه دقیق مسافت طی شده، زمان، کالری مصرف شده و تعداد گام ها . ذخیره اطلاعات تا 7 روز


ماساژور روکش صندلی هایتک مدل HI-CM810

15,000,000 تومان ناموجود

روکش صندلی ماساژور «هایتک» (Hi-Tech) مدل «HI-CM810» در خانه، محل کار و  حتی خودرو قابل‌استفاده است و نواحی شانه، گردن، کمر و نشیمنگاه را ماساژ  می‌دهد. این روکش صندلی ماساژی ترکیبی از ماساژ شیاتسو، لرزشی و گرمایی را  برای کاربر فراهم می‌کند. در طراحی آن هم چهار گوی ماساژ برای کمر و دو گوی  ماساژ برای گردن در نظر گرفته شده است. همچنین برای کمر و گردن، دو حالت  ماساژ شیاتسو تعبیه شده که برای آن‌ها مناسب است. در ضمن ماساژ پشت آن سه  حالت دارد که شامل ماساژ بالا، پایین و تمام کمر می‌شود و برای نشیمنگاه هم  سه حالت ماساژ لرزشی در نظر گرفته شده است. قابلیت روشن و خاموش‌کردن حالت  گرمایی، خاموشی خودکار پس از 15 دقیقه و مادون قرمز از دیگر قابلیت‌های  روکش صندلی ماساژور هایتک مدل HI-CM810 محسوب می‌شوند.


ماساژور گردن و شانه هایتک مدل HI-SM120

5,300,000 4,240,000 تومان ناموجود

اگر کتف و گردن‌تان گرفتگی دارد و احتیاج به ماساژ دارید، ماساژور های-تک  مدل HI-SM120 یکی از گزینه‌هایتان است. این مدل با کیفیت بالا از عملکرد  بسیار خوبی برخوردار است. با استفاده از این مدل شما احساس ماساژ با دست را  می‌کنید. یکی از ویژگی‌های این ماساژور قرار گیری صحیح بر روی گردن است.  با استفاده از بند‌های  تعبیه شده این ماساژور را نگه می‌دارید. سبک بودن و  نحوه قرار گیری این مدل بر روی گردن باعث شده تا استفاده از این مدل  خسته‌تان نکند. ماساژور های-تک مدل HI-SM120 شبیه ساز دست انسان است. همین  باعث شده تا کیفیت عملکرد این محصول بالاتر رود. این مدل دو حالت دارد و  شما با توجه به گرفتگی عضلاتتان قادرید از این دو حالت استفاده کنید. زمان  پیشنهادی برای استفاده از این ماساژور 10 دقیقه است. این محصول به همین  دلیل از تایمر 10 دقیقه استفاده کرده است. از دیگر ویژگی‌های این محصول  می‌توان به عملکرد ضد تداخل و ضد استاتیک و سیستم گرمایشی اشاره کرد.


ماساژور سر و صورت و بدن هایتک مدل HI-MS22

4,500,000 تومان ناموجود

ماساژور های-تک مدل HI-MS22 به صورتی طراحی شده تا با یک دست بتوانید از آن  استفاده کنید. این ماساژور سبک برای استفاده کل بدن کارایی دارد. همین  باعث شده تا افرادی که به دنبال دستگاهی با کارایی و کیفیت بالا باشند این  ماساژور را انتخاب کنند. این محصول برای استفاده سر گزینه مناسبی است. این  مدل با 4 سری 3D ، عملکرد بالایی دارد. استفاده از ماساژور های-تک مدل  HI-MS22 بسیار آسان است. برای این مدل یک دکمه برای خاموش و روشن کردن و  تنظیم سرعت تعبیه شده است. در کنار این محصول استند شارژ هم قرار دارد. شما  با قرار دادن ماساژور بر روی استند و استفاده از کابل شارژ microUSB قادر  به شارژ ماساژورتان هستید. این محصول قابلیت ضد آبی دارد. همین باعث شده تا  قادر باشید این کالا را شستشو دهید. برای افرادی که به بهداشت اهمیت  می‌دهند و یا در خانواده‌هایی که چند نفر از این ماساژور استفاده می‌کنند  این ویژگی کارایی بالایی دارد.


کمربند لاغری هایتک مدل HI-BM114

6,000,000 4,900,000 تومان ناموجود

برای افرادی که قصد لاغری دارند، اما زمانی برای باشگاه رفتن پیدا  نمی‌کنند، تهیه کمربند لاغری یکی از بهترین گزینه‌ها است. یکی از محصولات  با کیفیت در این زمینه، کمربند لاغری دو موتور های-تک مدل HI-Bm114 است. این مدل  برای افرادی که زمان کافی برای ورزش ندارند کارایی بالایی دارد. این مدل با  لرزش و تولید گرما، چربی‌های شکم را آب می‌کند. استفاده از لرزش و گرما در  کنار هم باعث شده تا عملکرد این مدل بیش از پیش باشد. برای کمربند لاغری  های-تک مدل HI-Bm114 استفاده 10 دقیقه پیشنهاد شده به همین دلیل برای این  مدل تایمر 10 دقیقه تعبیه شده است. این محصول دو موتور برای ایجاد گرما و  لرزش دارد و استفاده از دو موتور باعث شده تا قدرت این مدل بالاتر رود.  توان مصرفی این کمربند 48 وات است. یکی از ویژگی‌های این مدل قابلیت  برنامه‌ریزی به صورت دستی برای استفاده از 5 درجه مختلف است. این محصول  قابلیت کنترل از را دور را دارد. از دیگر ویژگی‌های این کالا می‌توان به  کیف نگهداری دسته‌دار و امکان تنظیم و کنترل سرعت و شدت ریتم ماساژ اشاره  کرد.


ماساژور دستی هایتک مدل HI-HM452

7,200,000 تومان ناموجود

اگر قصد تهیه ماساژور دارید، ماساژور های-تک مدل HI-HM452 یکی از  گزینه‌هایتان است. این مدل برای تمام بدن قابل استفاده است. با این حال  برای افرادی که قصد دارند پشت و کمرشان را ماساژ دهند کارایی بیشتری دارد.  این ویژگی به دلیل طراحی این ماساژور است. دسته دار بودن و طول این دستگاه  باعث شده تا به نقاط پشت بدن‌تان دسترسی داشته باشید. ماساژور های-تک مدل  HI-HM452 4 حالت سرعت دارد و شما با توجه به نیازتان می‌توانید این میزان  را مشخص کنید. اگر قصد آرامش و ریلکس کردن دارید می‌توانید از سرعت کم این  دستگاه استفاده کنید. دسته ماساژور حلقوی این مدل باعث شده تا استفاده از  این محصول آسان‌تر باشد. این مدل 4 سر با حرکت ارتعاشی، ضربه‌ای دارد. در  سرعت بالاتر به دلیل ارتعاش بیشتر سری‌ها، احساس ضربه قوی‌تری خواهید کرد.  از دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به توان مصرفی 28 وات آن اشاره کرد. اگر  قصد تهیه ماساژور دارید، های-تک مدل HI-HM452 یکی از گزینه‌هایتان است.


ماساژور دستی هایتک مدل HI-HM423

6,900,000 تومان ناموجود

اگر قصد تهیه ماساژور دارید، ماساژور های-تک مدل HI-HM423 یکی از  گزینه‌هایتان است. این مدل برای تمام بدن قابل استفاده است. با این حال  برای افرادی که قصد دارند پشت و کمرشان را ماساژ دهند کارایی بیشتری دارد.  این ویژگی به دلیل طراحی این ماساژور است. دسته دار بودن و طول این دستگاه  باعث شده تا به نقاط پشت بدن‌تان دسترسی داشته باشید. این محصول علاوه بر  ماساژ قابلیت تولید گرما هم دارد. ماساژور های-تک مدل HI-HM423 قابلیت  تنظیم سرعت دارد و شما با توجه به نیازتان می‌توانید این میزان را مشخص  کنید. اگر قصد آرامش و ریلکس کردن دارید می‌توانید از سرعت کم این دستگاه  استفاده کنید. دسته ماساژور با قابلیت تغییر طول این مدل باعث شده تا  استفاده از این محصول آسان‌تر باشد. این مدل دو سر ماساژدهنده دارد. از  دیگر ویژگی‌های این مدل می‌توان به توان مصرفی 28 وات آن اشاره کرد. اگر  قصد تهیه ماساژور دارید، ماساژور های-تک مدل HI-HM423 یکی از گزینه‌هایتان  است.


کمربند لاغری هایتک مدل HI-BM116

4,900,000 تومان ناموجود

کمربند لاغری تک موتور «هایتک» (Hi-Tech) مدل «BM116» برای شکم طراحی شده است و می‌توان گفت یک کمربند لاغری کامل و کارآمد محسوب می‌شود. توان مصرفی موتور این دستگاه 36وات است و با سرعت 5500 دور در دقیقه کار می‌کند. این کمربند برای تحریک چربی‌های شکم از ماساژ ترکیبی ضربه‌ای و لرزشی استفاده می‌کند و دارای دو حالت خودکار و دستی است. کاربر در حالت دستی می‌تواند سرعت موتور و زمان کار دستگاه را تنظیم کند. گفتنی است که دست کاربر برای تنظیم سرعت موتور باز است و می‌تواند آن را در 9 حالت تنظیم کند. همچنین در خصوص‌ زمان هم حالت‌های 10، 15 و 20 دقیقه‌ای تعبیه شده‌اند. در ضمن این کمربند لاغری قابلیت تنظیم سایز دارد و حداکثر اندازه‌ی آن برای کسانی مناسب است که دور کمر 120سانتی‌متری دارند. در پایان اینکه کیف همراه این دستگاه این امکان را برای کاربر فراهم می‌کند که کمربند لاغری را هرجا که می‌رود، همراه خود داشته باشد و برای مثال پس از ورزش و داخل باشگاه از آن استفاده کند.


دسته‌بندی