پدهای گرمایشی


درد و گرفتگی عضلات از جمله مشکلاتی است که همه حداقل یک‌بار آن را تجربه  کرده‌اند. درمان ابتدایی برای رفع گرفتگی عضلات گرم کردن آن‌ها است. از  کیسه آب گرم یا حوله‌ی داغ برای این کار می‌توان استفاده کرد. اما گرمای  آن‌ها در ابتدا خیلی زیاد است و می‌تواند موجب سوختگی شود. علاوه بر این  به‌تدریج سرد می‌شوند و گرمای خود را از دست می‌دهند. استفاده از وسیله‌ای  که بتواند گرمای قابل تنظیم و ثابتی تولید کند قطعاً بهتر است.


کمی صبر کنید...

تشک برقی هایتک مدل HI-UB815

9,800,000 تومان ناموجود

در فصول سرد سال، ممکن است تشک و پتو به هنگام خواب سرد باشند و مدتی طول  بکشد با دمای طبیعی بدن یکی شوند. در این مواقع، استفاده از یک وسیله‌ی  برقی که در مدت‌زمان کمی گرم شود و گرم باقی بماند، می‌تواند بسیار لذت‌بخش  باشد. روتشکی «هایتک» (Hi-Tec) مدل «HI-UB815» روی  تشک قرار می‌گیرد و با ایجاد گرمای مطلوب به رفع خستگی‌ها و گرفتگی‌های  بدن کمک می‌کند. ابعاد روتشکی 150×80 سانتی‌متر است و ضخامتی در حد یک پتوی  نازک دارد. گرمای روتشکی را می‌توان در سه درجه تنظیم کرد. برای این کار  باید از کنترلر دستگاه استفاده کرد که جایی در وسط سیم تعبیه شده است. برق  مصرفی روتشکی 60 وات است و با ولتاژ 220 تا 240 ولت کار می‌کند.


تشکچه برقی هایتک مدل HI-HP46

5,300,000 تومان ناموجود

تشکچه برقی «هایتک» (Hi-Tec) مدل «HI-HP46-B» با داشتن المنت حرارتی در  مدت‌زمان کوتاهی گرم می‌شود و در دمای ثابت باقی می‌ماند تا بتوان از گرمای  لذت‌بخش آن استفاده کرد. ابعاد این تشکچه 60 × 40 سانتی‌متر است و ضخامتی  در حد یک پتوی معمولی را دارد. گرمای تشکچه را می‌توان توسط کنترل آن تنظیم  کرد. طول سیم 2 متر است و کنترلر جایی در میانه‌ی سیم تعبیه شده است تا  مزاحمتی برای شخص ایجاد نکند و در عین حال خیلی هم از تشک دور نباشد. روی  کنترل دو دکمه وجود دارد که یکی برای روشن/خاموش کردن تشکچه و دیگری برای  تنظیم حرارت در 6 حالت است.


دسته‌بندی