اصفهان پزشک افزار به مدیریت آقای سهراب شیروانیان در سال 1395 تاسیس گردید و در سال 1397 موفق به اخذ مجوز رسمی از سازمان اصناف کشور شد. 

این واحد صنفی با دریافت نمایندگی رسمی محصولات هایتک کانادا از شرکت فاره کار خود را در شبکه توزیع کالای پزشکی و سلامت کشور آغاز نمود و پس از گذراندن تنها یک سال, و در سال 1398 طرح استندهای فروش کالای مصرفی پزشکی را در سیستم توزیع فروشگاه های بزرگ به مرحله اجرا رسانید و آن را سیستم نوین شبکه توزیع نام نهاد.

سیستم نوین شبکه توزیع با اتکا بر 2 اصل کیفیت بالا برای کالاها و سهولت دسترسی برای مشتریان  و با هدف فراهم آوردن تنوع بی نظیری از کالای مصرفی پزشکی برای مشتریان فروشگاه های بزرگ پایه گذاری شد.

در سال 1399 و باتوجه به حرکت میل عمومی به سمت خرید ها و خدمات غیر حضوری , اصفهان پزشک افزار اقدام به راه اندازی پایگاه اینترنتی www.epame.ir نمود تا فروش محصولات و خدمات خود را به مشتریان و همکاران گرامی بصورت برخط نیز ادامه دهد.

امید است در سالیان آینده با استفاده از ایده های نو و کارا حرکت سیستم نوین شبکه توزیع را تسریع بخشیم تا موجبات رضایت مشتریان را همانند گذشته فراهم آوریم.