قانون اول:قبل از شروع کردن رژیم تناسب اندام توصیه می شود حتما با پزشک متخصص تغذیه و رژیم درمانی مشورت کنید و ایشان موارد مهم را برای شما بیان خواهند کرد.
قانون دوم:در ابتدا شما می توانید تحت هدایت و کمک یک مربی تناسب اندام تایید شده ورزش کنید بنابراین با این عمل بطور صحیح حرکات را انجام می دهید و از هرگونه صدمه ممکن است در ورزش کردن آن هم به تنهایی جلوگیری نماید.
قانون سوم:هیچ وجه تناسب اندام را بدون داشتن هیچ هدف خاص در ذهن شروع نکنید چرا که بدون تناسب اندام ممکن است که تمام سعی خود را به کار نگیرید و احتمال موفق شدنتان امکان پذیر است.
قانون چهارم:اگر شما دوره بیماری را طی می کنید باید مطابق اصول شروع کنید و به خودتان فشار بیش از حد وارد ننماید.
قانون پنجم: شما می توانید ورزش های مختلف از جمله زومبا ، رقص و ... را تجربه کنید و هر آنچه که به صلاحتان می باشدرا عمل کنید.
قانون ششم: دیدگاه خود را نسبت به ورزش عوض کنید و آنرا به چشم سرگرمی نبینید بلکه با دیدگاه تغیر دهنده اوضاع زندگی تان به آن نگاه کنید چرا که اگر شما ورزش را با دیدگاه سرگرمی ببینید ممکن است اوقاتی که زمان آزاد دارید انجام دهید.
قانون هفتم:در نهایت در انتظار مشاهده فوری نتایج نباشید صبر کلیدی است که شما را در رسیدن به تناسب اندام نزدیک می کند.

‌‎#هايتك #هايتك_كانادا #هايتك_اصفهان #پزشكي #سلامت #تجهيزات_پزشكي #ماساژ #ماساژور #شياتسو #ماساژور_هايتك #اصلي #اورجينال #اصفهان_پزشك_افزار

‌‎اصفهان پزشك افزار
‌‎نمايندگي انحصاري برند هايتك كانادا
‌‎در استان اصفهان
‌‎مجري طرح استندهاي فروش كالاي مصرفي پزشكي

‌‌‏http://www.fareh.com/Agents/4
‌‎محصولات هايتك كانادا
‌‎با گارانتي فاره

‏Www.epame.ir