ترازو آشپزخانهکمی صبر کنید...

ترازوی دیجیتال آشپزخانه هایتک مدل HI-KS24

3,800,000 1,890,000 تومان

 ظرفیت: 5000 گرم. 4 سنسور هوشمند در پایه ها. دقت سنجش: 1 گرم . طراحی بسیار زیبا با قابلیت آویزان شدن در آشپزخانه . دارای شمارشگر معکوس با آلارم و دکمه های تمام لمسی


ترازوی آشپزخانه دیواری هایتک مدل HI-K72

1,850,000 925,000 تومان

قابلیت نصب‌شدن به دیوار یکی از امتیازهای مثبت ترازوست. ترازوی مدل  «HI-K72» برند «HI-Tec» (های-تک) با وزن کم و امکان نصب‌شدن به دیوار  می‌تواند جزو یکی از بهترین گزینه‌ها باشد. این ترازوی اتوماتیک قابلیت  اندازه‌گیری موادغذایی تا 3 کیلوگرم را دارد و علاوه بر گرم، آن‌ها را با  واحد اونس و پوند هم نشان می‌دهد. عملکرد تارا (Tare) یعنی همان  اندازه‌گیری خالص موادغذایی، یکی از امتیازهای این ترازوست. با این قابلیت  می‌توان موادی مانند آرد را در هر ظرفی و با هر وزنی ریخت؛ اما زمان  محاسبه، فقط وزن آرد را محاسبه کرد. قطر صفحه‌ی شیشه‌ای این ترازو 15.7  سانتی‌متر و قابل‌جداشدن است که می‌توان در مواقع نیاز، به‌راحتی آن را  شست‌وشو داد. روی نمایشگر LCD این ترازو، نمایش ساعت به دو صورت 12 و 24  ساعته و نمایش حالت چشمک‌زن آیکون باتری برای اخطار اتمام دو باتری AAA آن  میسر است.


ترازوی دیجیتال آشپزخانه هایتک مدل HI-KS28

4,300,000 تومان ناموجود

. ضد لک. خاموش شدن خودکار  . ظرفیت: 5000 گرم. دارای 4 واحد اندازه گیری. دقت سنجش: 1 گرم. کمترین میزان اندازه گیری: 2 گرم. دارای کاسه استیل مجزا برای شستشوی آسان و توزین آسان مواد حجیم


ترازوی رژیمی هایتک مدل HI-KS22

3,900,000 1,890,000 تومان ناموجود

ترازوی رژیمی با امکان ورود 999 ماده‌ی غذایی که قابلیت محاسبه‌ی ارزش  غذایی مثل کالری، چربی، نمک، پروتئین، فیبر و کربوهیدرات داشته باشد مشخصات  ترازوی مدل Hi-K22 برند (های-تک) «Hi-Tec» است. این ترازو دارای حافظه است  و می‌تواند ارزش غذایی یک ماده‌ را برحسب اطلاعاتی که کاربر وارد می‌کند  محاسبه، جمع و در خود کند، بنابراین برای افرادی که خواهان داشتن رژیم  غذایی دقیق هستند گزینه‌ای ایده‌آل خواهد بود. این ترازوی دیجیتال، قابلیت  اندازه‌گیری مواد غذایی تا 5 کیلوگرم را دارد و می‌تواند علاوه بر گرم آن  را با واحد اونس، پوند و میلی‌لیتر هم نشان دهد. ابعاد صفحه‌ی LCD این  ترازو45 ×60 میلی‌متر، ابعاد کلی 17 × 157 × 224 سانتی‌متر و عملکرد تارا  (Tare) یعنی همان اندازه‌گیری خالص مواد غذایی، یکی از امتیازهای این ترازو  است؛ با این قابلیت می‌توان مواد غذایی مانند آرد را در هر ظرفی و با هر  وزنی ریخت اما زمان محاسبه، فقط وزن آرد را محاسبه کرد. میزان خطای احتمالی  این ترازو مثبت/منفی 1 گرم است و می‌تواند خیال شما را از داشتن  محاسبه‌گری دقیق راحت کند.


ترازو دیجیتال آویز مدل LS83

2,100,000 تومان ناموجود

ترازوی دیجیتال آویز های-تک مدل HI-LS83از جمله وسایل ضروری برای کسانی  خواهد بود که سفرهای هوایی زیادی دارند. افراد زیادی هستند که هنگام سفر  نیاز دارند که تعداد زیادی از وسایل خود را همراه داشته باشند، اما قانونی  که در ارتباط با حداکثر میزان وزن بار وجود دارد باعث خواهد شد تا شما  نتوانید آن‌ها را همراه داشته باشید. در چنین شرایطی است که استفاده از یک  ترازوی دیجیتالی به شما کمک خواهد کرد تا قبل از سفر، از میزان وزن بارهایی  که همراه خود دارید اطلاع پیدا کرده و در صورت نیاز با کم و زیاد کردن  وسایل‌تان میزان وزن آن‌ها را به مقدار مجاز برسانید.


دسته‌بندی