دستگاه تصفیه کننده هوای هایتک مدل HI-AP900

Supply by Hi-tec in Canada

از {{model.count}}
18,000,000
15,200,000 تومان
16%
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...
تعداد
نوع

تصفیه: پیش فیلتر + H13 هپا + نور UVC. از بین برنده ویروس ها، باکتری ها و میکروب ها. از بین برنده گرد و غبار، دود، گرده، مواد حساسیت زا و شوره حیوانات خانگی . 3 تایمر و 4 تنظیم سرعت با عملکرد قفل کودک. سنسور گرد و غبار و نمایشگر برای نشان دادن کیفیت هوای داخلی. عملکرد خودکار برای تنظیم سرعت فن با توجه به کیفیت هوا. وزن خالص: 4.985 کیلوگرم. ابعاد: 270x531.5 (H) میلی متر

تصفیه کننده هوای «های-تک» (Hi-tec) مدل «HI-AP900» با حجم هوای خروجی 413  متر مکعب بر ساعت برای فضاهاییمانند سالن منازل یا محیط های کاری نسبتا بزرگ طراحی و روانه  بازار شده است. با توجه به ابعاد این دستگاه مشخص است کهفضای زیادی را در منزل یا محل کار  اشغال نخواهد کرد. مدل HI-A900 به سه فیلتر پیش‌فیلتر، هپا و  کربن فعال مجهز است. با وجوداین فیلترها گردوغبار، بوی نامطبوع، دود و  ذرات آلرژی‌زا فیلتر می‌شوند و می‌توان گفت هوای خروجی دستگاه تا حد بسیار  زیادی پاکخواهد بود. البته  HI-AP900 مجهز به سیستم یون‌ساز است که خود به  پاک‌کردن هوا کمک شایانی می‌کند. 

درکنار این ویژگی ها, UVC یا استریل کننده تابشی مراقبت شایانی در مقابل باکتری ها و ویروس های موجود در هوا بوجود می آورد. این مدل دارای قابلیت تنظیم سرعت فن در چهار  حالت کم، متوسط و زیاد است و کاربر می‌تواند بسته به نیاز، میزان هوای  خروجی راتنظیم کند. با استفاده از تایمر تعبیه‌شده برای این مدل هم  می‌توان قبل از خواب دستگاه را تنظیم کرد تا در موعد موردنظر خاموششود.  در کنار این ویژگی حالت خواب نیز در این دستگاه طراحی شده تا صدای ناشی از گردش فن، در زمان خواب مانع آرامش فردنشود. 

طراحی حالت خودکار در دستگاه تصفیه کننده هوای هایتک مدل AP900 باعث شده تا عملکرد هوشمند نیز به ویژگی های خاص ایندستگاه اضافه شود. گفتنی است کیفیت کار دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا تا حد زیادی وابسته به فیلتر  آن‌هاست؛ ازاین‌رو تعویض به‌موقعفیلتر تاثیر زیادی در عملکرد دستگاه  می‌گذارد. در این مورد نیز چراغ هشدار تعویض فیلتر بر روی قسمت کاربری دستگاه به کمک شمامی آید. کیفیت هوای داخلی نیز بر روی صفحه نمایش دستگاه، شما را از عملکرد درست hi-tec AP900 آگاه می کند.

پوشش دهی محیط
80متر مربع
میزان تصفیه هوا
305 متر مکعب در ساعت
تنظیم سرعت فن
4 مرحله
قفل کودک
دارد
کارکرد اتوماتیک
دارد
تایمر
دارد
فیلتراسیون
5 مرحله ای
کاربری
تاچ اسکرین
حسگر آلودگی
دارد
وزن
4.985 کیلوگرم
ابعاد
270x531.5
گارانتی
12ماهه فاره
خدمات پس از فروش
5ساله پزشک افزار توزیع

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...